Urządzenia

Znajdziecie tu Państwo wyselekcjonowane, sprawdzone klinicznie elektrostymulatory do stymulacji nerwowo-mięśniowej (EMS) takie jak aparat ELISE lub bardziej zaawansowane, wielofunkcyjne, typu SURE PRO, Levator Mini (Tens Care, Nu-Tek), jak i urządzenia do samodzielnych ćwiczeń mięśni dna miednicy, takich jak trener pneumatyczny mięśni Kegla z funkcją biofeedback, czyli urządzenia do wzmacniania mięśni Kegla i oceny ich siły (biosprzężenie).

Oferowane przez nas urządzenia integrują w sobie wszelkie nowoczesne rozwiązania pozwalające na bardzo bezpieczne i komfortowe stosowanie elektrostymulacji w warunkach domowych. Pozwalają na redukcję stosowania terapii farmakologicznych.

Efekty lecznicze powinny być widoczne już po kilku tygodniach regularnego stosowania.

Przy czym, sugerujemy aby dopasować rozwiązanie do indywidulanego stopnia schorzenia.

Przy bardzo nasilonych objawach (II i III st. WNM) efektywne będzie skorzystanie z urządzeń do automatycznej stymulacji układu nerwowo-mięśniowego (EMS), a po kilku miesiącach stosowania, kiedy już mięśnie zostaną odpowiednio wzmocnione, sugerujemy przejście na urządzenia do samodzielnych ćwiczeń i skorzystanie z pomocy trenera pneumatycznego mięśni Kegla XFT-0010 z funkcją biofeedback.

Znajdziecie tu Państwo również szeroki wybór sond do elektrostymulacji (EMS, w tym rektalnych) do elektrostymulatorów różnych firm, przystosowanych do wielokrotnego użycia przez jednego pacjenta.